ilan veya ürün ara...

Arcane Sezon 2 Gelecek Yılın Sonunda Yayınlanacak: Uzun Bir Bekleyişin Ardından Geri Dönüyor!

Arcane Sezon 2 Gelecek Yılın Sonunda Yayınlanacak: Uzun Bir Bekleyişin Ardından Geri Dönüyor!

League of Legends'ın övgüye değer animasyon serisi Arcane, gelecek yılın sonunda ikinci sezonuyla geri dönüyor. Çinli ana şirket Tencent tarafından düzenlenen Video V Vision Konferansı'nda 2024'ün dördüncü çeyreğinde bir yayın penceresi açıklandı. Reddit'teki spekülasyonlara göre bu, ilk sezonun ve League of Legends'ın 15. yıl dönümü etkinliğiyle uyumlu bir şekilde Kasım ayında bir yayın anlamına gelebilir.

Arcane Sezon 2 için toplamda üç yıllık bir bekleme süresi olacak. Bu uzun bir süre, ancak oyun geliştirici Riot, ilk serinin başarısına rağmen bir devamını aceleye getirmeyeceğini açıkça belirtti. İkinci sezona dair çok az şey duyduk; ancak birkaç eski karakterin geri döneceği kesin.

Serinin odaklandığı League of Legends karakterleri genellikle Vi, Caitlyn, Jinx, Jayce ve Ekko oluyor. Ancak Arcane Sezon 2'nin Viktor ve Heimerdinger gibi daha fazla karakteri kapsayacağı düşünülüyor. Dizi kritik bir başarıya sahip ve Annie Ödülleri'nde tüm dokuz kategoride kazanarak göz doldurdu. Ayrıca iki Primetime Emmy kazandı ve En İyi Uyarlama için Oyun Ödülü'nü aldı. Yayınlandığı ay boyunca Netflix listelerinin zirvesine oturdu ve Rotten Tomatoes'da mükemmel bir %100 puan aldı.

Uzun süredir bir League of Legends hayranı olarak, serinin bu başarısı benim için çok şey ifade ediyor. Riot ve animasyon stüdyosu Fortiche (bu arada oyun geliştirici tarafından satın alındı) ikinci sezonun ilk sezon kadar başarılı olabilmesi için zaman harcadığı açıkça belli. Diziye olan bu ilginin sadece League hayranları ile sınırlı olmadığını da belirtmek isterim. Dizi, oyunun kendisinden çok karakterlerle ilgileniyor.

Diğer Haberler

Metin2'de Çeviklik: Karakter Geliştirmenin Anahtarı
Metin2'de Çeviklik: Karakter Geliştirmenin Anahtarı

Metin2'de Çeviklik özelliği ile karakterlerin güçlenmesi mümkün! Saldırı gücünü artırmak, kritik vuruşları çoğaltmak ve savunmayı güçlendirmek için Çeviklik nasıl kullanılır? İşte detaylar!..

Devamını Oku
Valorant 8.03 güncellemesi yama notları: Chamber  güçlendirmesi, yeni Espor Mağazası ve daha fazlası
Valorant 8.03 güncellemesi yama notları: Chamber güçlendirmesi, yeni Espor Mağazası ve daha fazlası

Valorant 8.03 güncellemesi Chamber'a güç katarken, Espor Mağazası ile takımlar destekleniyor. Kostüm paketleri ve oyuncu güncellemeleriyle oyun deneyimi daha da zenginleşti

Devamını Oku
Metin2 Botları ve Verimlilik: Oyunda Öne Geçmek için Nasıl Kullanılır?
Metin2 Botları ve Verimlilik: Oyunda Öne Geçmek için Nasıl Kullanılır?

Metin2 oyununda daha hızlı seviye atlamak ve görevleri otomatikleştirmek için Metin2 botlarından nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin.

Devamını Oku
EPİNLER İlanlar İlan Oluştur Yazılım Ürünleri Çekilişler